تبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین (VCF)

خانهتبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین (VCF)

تبدیل فایل اکسل (Excel) به فایل مخاطبین (VCF)

تعداد انبوه در کوتاه ترین زمان ...

تبدیل فایل اکسل (Excel) به فایل مخاطبین (VCF) یکی از خدماتی است که به خواست و درخواست‌های مکرر شما مشتریان فراهم شده است. ممکن است شما یک فایل از سایت ما یعنی بانک اطلاعات مشاغل شماریتو تهیه کرده باشید و یا حتی فایل اکسلی از مشتریان خود از قبل در اختیار داشته باشید. خب این امکان هم‌اکنون فراهم شده است که درخواست خود را در ثبت کنید و در مدتی کوتاه فایل مخاطبین را دریافت کنید و تنها با یک کلیک ساده به‌صورت یکجا همه را به حافظه تلفن همراه خود و حتی حساب کاربری خود در گوگل اضافه کنید.

تبدیل فایل اکسل (Excel) به فایل مخاطبین (VCF)

تبدیل فایل اکسل به مخاطبین گوشی:

تبدیل فایل اکسل به مخاطبین گوشی چه در اندروید چه درگوشی‌های اپل آیفون یکی از چالش‌های بزرگ پیش روی کسانی است که قصد انجام این کار دارند. خیلی از کاربرانی که به سراغ ما آماده بودند با هیچ‌یک از آموزش‌های موجود در سطح اینترنت و حتی مراجعه به کافی‌نت‌های مختلف در سطح شهر به موفق به تبدیل فایل اکسل به مخاطبین گوشی همراه نشده‌اند و به نتیجه‌ای نرسیده‌اند و همیشه به بن‌بست رسیده‌اند اما حالا برنامه‌نویسان و متخصصان تیم شماریتو این امکان را برای کلیه بازدیدکنندگان فراهم نموده است.

امروزه نرم‌افزار مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) کاربران بسیار زیادی دارد و به دلیل قابلیت‌های فوق‌العاده آن اکثر شماره‌تلفن‌ها و اطلاعات مخاطبین و مشتریان در این فرمت فایل ذخیره می‌شود تفاوتی ندارد از چه سایت یا برنامه‌ای برای مدیریت و حسابداری استفاده می‌کنید فرمت فایل خروجی همیشه اکسل بوده و است. اما اگر قصد انتقال این مخاطبین شماره‌ها و اطلاعات آن‌ها را به گوشی داشته باشید باید فایل اکسل به فرمت VCF تبدیل شود.

فایل VCF چیست؟ تبدیل اکسل به VCF (مخاطب موبایل)

VCF یا همان Vcard یک نوع فایل است که توسط گوشی‌های هوشمند و معمولی قابل‌شناسایی و خواندن است. فایل‌های VCF برای خواندن و ذخیره اطلاعاتی همانند نام، شماره‌تلفن، آدرس ایمیل، آدرس خانه و.. استفاده می‌شود. فرمت فایل VCF تنها فرمت قابل‌استفاده‌ای است که می‌توانید مخاطبین را در دفترچه تلفن همراه انتقال داد. اما اجازه بدید کمی مسئله را روشن‌تر کنیم. نکته حائز اهمیت این فایل، عمومیت آن است. گوشی موبایل شما ( چه اندروید باشد و چه ios ) این لیست تماس را قبول می کند. همچنین نرم افزارهایی مانند مایکروسافت outlook و یا حتی برنامه های مدیریت ایمیل مانند یاهو و جیمیل این فایل را تشخیص می دهند

هر مخاطبی که شما درگوشی همراه خود ذخیره کرده‌اید در حافظه موبایل شما با فرمت VCF ذخیره می‌شود. به‌عنوان‌مثال زمانی که شما یک تلفن همراه جدید تهیه می‌کنید و از مخاطبین تلفن همراه قبلی خود بک آپ می‌گیرید یک فایل VCF برای شما ساخته می‌شود که شما با این خروجی می‌تواند مخاطبین را از گوشی موبایل قدیمی به گوشی موبایل جدید انتقال دهید. حالا که با ذکر مثال متوجه شدید که فرمت مخاطبین تلفن همراه VCF است. با ما همراه باشید

فایل VCF چیست؟

فایل xls/xlsx چیست؟ تبدیل اکسل به VCF

از آن جایی که گفتیم شاید بسیاری از کسانی که این مطلب را مطالعه می‌کنند به‌درستی نداند فایل با فرمت‌های XLS و XLSX چیست توضیح کوتاه و مختصری را برای آن برای شما آماده کرده‌ایم، در واقع این نوع از فرمت‌ها خروجی نرم‌افزار اکسل است که می‌توان گفت تقریباً در همه سازمان‌ها، ادارات و مشاغل مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد و ما در اینجا قصد داریم اکسل را تبدیل به VCF که در بالا توضیح دادیم تبدیل کنیم.

تبدیل فایل اکسل به مخاطبین تلفن همراه vcf

اگر شما هم‌اکنون در حال مطالعه این متن هستید حتماً یک فایل اکسل حاوی اطلاعات از مشتریانتان دارید و نمی‌توانید آن‌ها را به مخاطبین گوشی موبایل خود اضافه کنید چراکه فایل اکسل قابل ذخیره نیست ولی خب راه‌حل شما در دست ما است. فقط کافی است فایل خود را در پایین این صفحه بارگذاری کنید و پس از چند دقیقه فایل مخاطبین خود را دریافت و فقط با یک کلیک هزاران نفر را به دفترچه تلفن گوشی خود اضافه کنید.

چرا باید فایل اکسل را به مخاطبین موبایل VCF تبدیل کنیم؟

با وجود سامانه پنل اس‌ام‌اس برخی از مشتریان قصد دارند تبلیغات خود را به‌صورت مستقیم از گوشی موبایل خود انجام دهند. البته کار هوشمندانه‌ای است چراکه بسیاری از شماره‌تلفن‌ها از سراسر کشور پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند و با پنل‌های اس‌ام‌اس، هرگز پیام و تبلیغات شما به دست آن‌ها نخواهد رسید و از آن مهم‌تر هم حتی ارسال پیام و پیداکردن مخاطبین در شبکه‌های اجتماعی که لازمه آن ذخیره تمام شماره‌های مشتریان با فرمت VCF در موبایل است. پس بابت این تصمیم هوشمندانه به شما تبریک می‌گوییم.

تبدیل فایل VCF به فایل اکسل Excel

همچنین امکان داره شما فایل پشتیبانی و خروجی VCF مخاطبین تلفن همراه خود را داشته باشید و نیاز دارید این فایل به به اکسل تبدیل کنید . ما این امر را نیز به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد .که در ادامه و بوسیله فرم در انتهای صفحه می توانید اقدام به سفارش کنید.

تبدیل فایل اکسل به VCF و بلعکس

تبدیل کمتر از ۵،۰۰۰ شماره
تومان 30 هر تبدیل شماره
 • حداقل سفارش ۵۰۰ عدد
 • فرمت فایل دریافتی اکسل یا CSV
 • فرمت فایل خروجی VCF
 • زمان انجام 25 دقیقه

تبدیل فایل اکسل به VCF و بلعکس

تبدیل از ۵،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ شماره
تومان 25 هر تبدیل شماره
 • حداقل سفارش ۵،۰۰۰ عدد
 • فرمت فایل دریافتی اکسل یا CSV
 • فرمت فایل خروجی VCF
 • زمان انجام 25 دقیقه

تبدیل فایل اکسل به VCF و بلعکس

تبدیل از ۱۰،۰۰۰ شماره به بالا
تومان 20 هر تبدیل شماره
 • حداقل سفارش ۱۰،۰۰۰ عدد
 • فرمت فایل دریافتی اکسل یا CSV
 • فرمت فایل خروجی VCF
 • زمان انجام 25 دقیقه

هنگامی که تعداد شماره های فایل اکسل را محاسبه کردید و با توجه به جدول و لیست قیمت بالا، هزینه تبدیل فایل اکسل به VCF یا بلعکس را محاسبه کردید مبلغ آن را میتوانید به دو صورت آنلاین و کارت به کارت پرداخت کنید و فایل و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل، فایل اکسل و شماره پیگیری تراکنش واریز وجه به صورت آنلاین یا کارت به کارت را از طریق فرم زیر ارسال کنید. تا پردازش فایل شما در کوتاه ترین زمان انجام و فایل نهایی برای شما ارسال شود.

سبد خرید