پنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ

خانهپنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ

پنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ (رایگان ویژه مشتریان)

پنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ هدیه است به ارزش 149 هزار تومان که همه مشتریانی که یکی از بانک های اطلاعات شماره موبایل مشاغل وب سایت شماریتو را تهیه کرده باشند داده میشود. همانطور که احتمالا میدانید ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی دیگر بازدهی و کیفیت گذشته را ندارد ولی درست در نقطه مقابل آن تبلیغات در واتس اپ است. کمتر شخصی وجود دارد که اگر یک پیام را در پیام رسان WhatsApp دریافت کند و آن را باز نکند. 

تبلیغات و ارسال انبوه پیام تبلیغاتی در واتس اپ در همین گذشته نزدیک چیزی شبیه به یک رویا بود، رویای ارسال انبوه در واتس اپ اما در حال حاضر با ۲ روش مختلف می توانید ارسال پیام انبوه در واتساپ را شروع کنید. با ما همراه باشید

روش های ارسال پیام انبوه در واتساپ

روش اول استفاده از پنل واتساپ

پنل واتساپ یکی از روش هایی که است که با استفاده از یک پنل مشابه پنل پیامکی انجام میشود. در این روش شما نیازی به نصب و یا تهیه نرم افزار خاصی ندارید. ولی از آنجایی که ارسال ها توسط یک شرکت خاص و افراد مختلف انجام میشود شما باید به ازای هر پیامی که ارسال می شود هزینه پرداخت کنید.

در حال حاضر تعرفه ارسال هر پیام توسط پنل واتساپ ۲۳۰ تومان برای هر پیام است. با توجه به تعرفه ذکر شده به این نتیجه خواهیم رسید که به عنوان مثال اگر قصد ارسال ۱۰۰۰ پیام در واتساپ را داشته باشیم باید مبلغ ۲۳۰ هزار تومان هزینه پرداخت کنیم. تهیه و دسترسی به پنل برای کلیه کاربران شماریتو رایگان است و شما فقط باید هزینه هر ارسال را پرداخت کنید.

لازم به ذکر کلیه کاربرانی که قصد استفاده از پنل واتساپ را دارند باید بعد از ثبت نام حتما با پشتیبانی به شماره ۰۹۱۹۱۴۲۸۷۲۰ در واتساپ پیام ارسال کنند تا اشتراک آن ها به رایگان فعال شود. لطفا فقط بعد از ثبت نام پیام ارسال کنید تا فعال سازی انجام شود.

روش دوم استفاده از نرم افزار واتساپ

نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ

روش دوم استفاده از نرم افزار مخصوص ارسال پیام انبوه واتساپ است. شما با تهیه و نصب این نرم افزار میتوانید به صورت رایگان با استفاده از نرم افزار و خطوط خود در واتساپ تبلیغات کنید. این روش مناسب کسانی است که قصد دارند واتساپ مارکتینگ رو به صورت حرفه ای دنبال کنند. نرم افزار بیزینس سندر نسخه ۱۰ که لایسنس کاملا قانونی و اصلی آن توسط واتسینو در اختیار شما قرار میگیرد. 

این نرم افزار قابلیت نصب روی دو سیستم را دارد. و به غیر از ارسال پیام انبوه قابلیت پاسخگویی ۲۴ ساعته به پیام های شما را نیز دارد. میتوانید بینهایت دستورات شرطی را به نرم افزار اضافه کنید تا یک منشی ۲۴ ساعته هم داشته باشید. مثلا اگر شخصی کلمه آدرس را ارسال کرد آدرس برای آن شخص ارسال شود یا اگر شخصی کلمه قیمت را برای شما ارسال کرد به صورت اتوماتیک لیست قیمت محصولات شما برای مشتری در واتساپ ارسال شود. جهت توضیحات بیشتر و مشاهده نحوه کار برنامه روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر شما هم از کاربران شماریتو هستید و هم اکنون یکی از بانک های اطلاعاتی ما را تهیه کردید میتوانید با استقاده از کد تخفیف زیر از تخفیف ۲۰۰ هزار تومان خرید این محصول استفاده کنید. 

چنان چه توضیحات نرم افزار را مطالعه و مشاهده کردید و قصد خرید دارید میتوانید از کد تخفیف Shomarito استفاده کنید تا تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی هدیه خرید شما فعال شود.

سبد خرید