پنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ (رایگان ویژه مشتریان)

پنل ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ هدیه است به ارزش 149 هزار تومان که همه مشتریانی که یکی از بانک های اطلاعات شماره موبایل مشاغل وب سایت شماریتو را تهیه کرده باشند داده میشود. همانطور که احتمالا میدانید ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی دیگر بازدهی و کیفیت گذشته را ندارد ولی درست در نقطه مقابل آن تبلیغات در واتس اپ است. کمتر شخصی وجود دارد که اگر یک پیام را در پیام رسان WhatsApp دریافت کند و آن را باز نکند. 

تبلیغات و ارسال انبوه پیام تبلیغاتی در واتس اپ در همین گذشته نزدیک چیزی شبیه به یک رویا بود، رویای ارسال انبوه در واتس اپ با تمام محدودیت هایی که در ارسال این اپلیکیشن وجود دارد حتما میدانید اگر با خط شخصی خود به بیش از 20 نفر افراد ناشناس پیام بدهید واتس اپ خط شما را بلاک میکند و تا مدت زمان های طولانی هیچ پیامی را نمیتوانید ارسال کنید حتی در جریمه های بعدی ممکن است هیچ وقت نتوانید از خط واتس اپ خود استفاده کنید و برای همیشه اکانت شما مسدود شود.

ارسال بی‌نهایت پیام تبلیغاتی در WhatsApp

با توجه به راه اندازی یک پنل قدرتمند توسط واتسینو هم اکنون امکان ارسال نامحدود پیام در طول روز فراهم شده است بدون این که شما نیاز به تهیه سخت افزار یا نرم افزار خاصی داشته باشید تنها با چند کلیک ساده پیام، کلیپ، تصویر تبلیغاتی خود را به هزاران نفر ارسال کنید. آن هم بدون نگرانی و بازدید 100% پیام ها…

مراحل دریافت پنل رایگان ارسال انبوه واتس اپ

مشاوره رایگان 09191428720